„ Dostawa Oleju napędowego do zbiornika naziemnego umiejscowionego na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o. przeznaczonego dla pojazdów i urządzeń Zakładu ”.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 76-248 Dębnica Kaszubska, ul. Przemysłowa 1
  • Województwo: pomorskie
  • Telefon: 59 811 12 13
  • Data zamieszczenia: 2024-11-25
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 09134100-8
  • Nazwa zamówienia: „ Dostawa Oleju napędowego do zbiornika naziemnego umiejscowionego na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o. przeznaczonego dla pojazdów i urządzeń Zakładu ”.
  • Opis zamówienia: 1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego tj. oleju napędowego do zbiornika, naziemnego o pojemności 5 000 litrów, umiejscowionego na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Przemysłowej 1 w Dębnicy Kaszubskiej.2 Szacunkowa ilość oleju napędowego: do 96 000 litrów 3 Zamawiający określa szacunkową ilość zapotrzebowania na olej napędowy, która może się różnić od rzeczywistej. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie z tytułu niezamówienia pełnej ilości.4 Przedmiot zamówienia musi odpowiadać obowiązującym normom dla oleju napędowego. Paliwo winno spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku. W sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz. U. 2024 r. poz. 1018).5 Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie zgodnie z zasadami Ustawy z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi ( Dz. U. z 2024 r. poz. 1218)6 Jednorazowa dostawa oleju napędowego wynosić będzie od 1000 – 5000 litrów.7 Olej napędowy zamawiany będzie 2 dni przed dostawą, zamówienie potwierdzone zostanie e – mailem z określeniem ilości i terminu dostawy.8 Wykonawca dostarczy olej napędowy własnym transportem na swój koszt i ryzyko.9 Dostawa oleju napędowego odbywać się będzie w dni robocze, którymi dla zamawiającego są poniedziałek – piątek. Olej napędowy przyjmowany będzie w następujących dniach i godzinach: od poniedziałku do piątku w godzinach : 7:00 – 15:0010 Cysterna powinna być wyposażona w układ dystrybucyjny z pompą załadowczą oraz legalizowany przepływomierz, na podstawie którego określana będzie ilość dostarczonego paliwa.11 Wykonawca dostarczy przy każdej dostawie dowód Wz, który wymaga potwierdzenia przez upoważnionego pracownika Zamawiającego.12 Przy każdej dostawie oleju do zbiornika Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu świadectwo jakości paliwa potwierdzające spełnienie wymogów norm wymienionych w pkt 4.4 SWZ.13 Na fakturze umieszczona będzie ilość paliwa wydana na podstawie Wz.14 Podstawą do przekazania należności będzie faktura VAT wystawiona przez Wykonawcę.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: Na podstawie art. 112 ust1-2 ustawy Prawo zamówień, Zamawiający ustala następujące warunki udziału w postępowaniu:1. warunki udziału dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia warunków;2. warunki udziału dotyczące uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowejZamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualną koncesję na wykonanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.)W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek udziału w postępowaniu dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada stosowne uprawnienia i zrealizuje dostawy, do których realizacji te uprawnienia są wymagane.3. warunki udziału dotyczące sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia warunków;4. warunki udziału dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający nie stawia warunków;

Podobne przetargi