Dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. „Solidarności” 127 w Warszawie

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 00-898 Warszawa, al. "Solidarności" 127
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon: 22 440-42-12
  • Data zamieszczenia: 2023-08-09
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 51611100-9
  • Nazwa zamówienia: Dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. „Solidarności” 127 w Warszawie
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemów RFID w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie wraz z przeprowadzeniem szkolenia z jego obsługi w następujących lokalizacjach:- przy al. „Solidarności” 127 w Warszawie,- przy ul. Płockiej 9 w Warszawie,- przy ul. Przyokopowej 33 w Warszawie.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności technicznej lub zawodowej, tj. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 2 (dwie) dostawy odpowiadające swoim rodzajem dostawom, stanowiącym przedmiot niniejszego zamówienia, tj. dostawie, montażu i uruchomieniu systemu RFID o wartości minimalnej 50.000,00 zł z podatkiem VAT każda (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), oraz potwierdzi, że dostawy te zostały wykonane należycie.W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia ww. warunek muszą spełniać ci z Wykonawców, którzy będą wykonywać czynności, co do których wymagane jest ww. doświadczenie; z tym, że w sytuacji gdy każdy z konsorcjantów zamierza realizować przedmiot niniejszego zamówienia każdy z konsorcjantów musi wykazać zrealizowanie co najmniej 1 (jednej) dostawy odpowiadającej ww. warunkowi.2) zdolności technicznej lub zawodowej, tj. Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje co najmniej 2 osobami, z których każda z nich posiada co najmniej roczne doświadczenie w zakresie montażu i uruchomienia systemu RFID.W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia powyższy warunek Wykonawcy mogą spełniać łącznie.

Podobne przetargi