Dostawa kompleksowa, obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do obiektów Gminy Brudzeń Duży oraz oświetlenia ulicznego w roku 2026 i 2027.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 09-414 Brudzeń Duży, Toruńska 2
  • Województwo: mazowieckie
  • Data zamieszczenia: 2025-11-27
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 09310000-5
  • Nazwa zamówienia: Dostawa kompleksowa, obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej do obiektów Gminy Brudzeń Duży oraz oświetlenia ulicznego w roku 2026 i 2027.
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) do obiektów Zamawiającego oraz oświetlenia ulicznego, w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.Szczegółowy wykaz punktów odbioru energii oraz taryf wraz z zakresem zamówienia, znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1b do SWZ Formularzach cenowych.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) do obiektów Zamawiającego oraz oświetlenia ulicznego, w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.Szczegółowy wykaz punktów odbioru energii oraz taryf wraz z zakresem zamówienia, znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1b do SWZ Formularzach cenowych.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) do obiektów Zamawiającego oraz oświetlenia ulicznego, w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.Szczegółowy wykaz punktów odbioru energii oraz taryf wraz z zakresem zamówienia, znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1b do SWZ Formularzach cenowych.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1) Wykonawca spełni warunek w zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów, jeżeli wykaże, że posiada:Część 1, 2, 3- uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie obrotu energią elektryczną, tj. ważną koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, zgodnie z art. 32 ust. 1 pkt 4 ustawy – Prawo energetyczne.” (tekst jedn. Dz.U. z 2024 r. poz. 266).2) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — to w tym okresie) wykonał:Część 1-co najmniej 2 zamówienia, których zakres obejmował dostawę energii elektrycznej o wolumenie nie mniejszym niż 170,00 MWh dla jednego odbiorcy – dla każdego zamówienia.Część 2-co najmniej 2 zamówienia, których zakres obejmował dostawę energii elektrycznej o wolumenie nie mniejszym niż 260,00 MWh dla jednego odbiorcy – dla każdego zamówienia.Część 3-co najmniej 2 zamówienia, których zakres obejmował dostawę energii elektrycznej o wolumenie nie mniejszym niż 110,00 MWh dla jednego odbiorcy – dla każdego zamówienia.

Podobne przetargi