Skopiowano do schowka!
- Adres: 58-400 Kamienna Góra, Janusza Korczaka 1
- Województwo: dolnośląskie
- Data zamieszczenia: 2025-05-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Adres: 58-400 Kamienna Góra, Janusza Korczaka 1
- Adres email: przetargi@dcro.org.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 33160000-9
- Nazwa zamówienia: Dostawa jednorazowych elementów do artroskopii dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa jednorazowych elementów do artroskopii (ostrza, frezy i kaniule artroskopowe) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.1 do Formularza oferty).Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa jednorazowych elementów do artroskopii (zestaw jednorazowych kaset i elektroda waporyzacyjna) dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze przy ul. J. Korczaka 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 1.2 do Formularza oferty).
Podobne przetargi
- Dostawa taśm i siatek ginekologicznych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-79/2026).
- Dostawę taśm i zestawów ginekologicznych do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (ZP-06/2026)
- Dostawę taśm i zestawów ginekologicznych do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (ZP-06/2026)
- Dostawy: oznakowanych laserowo „Bl Op” narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku do uzupełnienia zestawów operacyjnych
- Dostawa taśm i zestawów ginekologicznych do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu dla Warszawskiego Instytutu Zdrowia Kobiet (WIZK) - ZP-18/2025
- Dostawa drobnego sprzętu dla Bloku Operacyjnego SP ZZOZ w Kozienicach
- Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych trokarów laparoskopowych
- Dostawa akcesoriów do histeroskopu i laparoskopu dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.”
- UZUPEŁNIENIE dostaw narzędzi i akcesoriów do wykonywania procedur zabiegowych przy pomocy posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego Da Vinci Xi.
- UZUPEŁNIENIE dostaw narzędzi i akcesoriów do wykonywania procedur zabiegowych przy pomocy posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego Da Vinci Xi.
- Dostawa akcesoriów do histeroskopu i laparoskopu dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.”
- Dostawę sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Bloku Operacyjnego i Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.
- Dostawa sprzętu medycznego dla SPZOZ w Grodzisku Wlkp. w r. proj. "Doposażenie Bloku Operacyjnego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp. w aparaturę i sprzęt medyczny"
- Dostawa zestawu laparoskopowego.
- „Dostawa klei tkankowych i gąbek leczniczych do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie”