Skopiowano do schowka!
- Adres: 82-300 Elbląg, Królewiecka 146
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Data zamieszczenia: 2025-03-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
- Adres: 82-300 Elbląg, Królewiecka 146
- Adres email: prynkowski@szpital.elblag.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 33184100-4
- Nazwa zamówienia: Dostawa implantów kręgosłupowych, igieł biopsyjnych, substytutów kości i materiałów kościozastępczych w 9 pakietach dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
- Opis zamówienia: Dynamiczna proteza międzytrzonowa w odcinku szyjnym "sztuczny dysk" w ilości 5 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych w ilości 15 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ.Implanty do wertebrektomii lędźwiowo-piersiowego odcinka kręgosłupa - 10 zestawów, Semidynamiczna stabilizacja transpedicularna z dostępu tylnego - 7 zestawów, Stabilizacja transpedicularna sztywna z dostępu tylnego - 2 zestawy. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ.Tytanowy stabilizator międzytrzonowy w odcinku lędźwiowo - krzyżowym typu PLIF w ilości 20 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 4 do SWZ.Stabilizator międzytrzonowy typu PLIF w ilości 20 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 5 do SWZ.Małoinwazyjny sterylny i jednorazowy system do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym z dostępu TLIF w ilości 15 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ.Igła pozwalająca na wykonanie biopsji poprzez wycięcie materiału za pomocą specjalnego sztyletu. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 7 do SWZ.Tytanowy stabilizator międzytrzonowy typu TLIF - 20 szt., Klatki międzytrzonowe typu ALIF ze śrubami fiksującymi - 10 zestawów, Klatki międzytrzonowe typu OLIF - 30 szt., Substytut kostny - łącznie 21 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 8 do SWZ.Materiał kościozastępczy - łącznie 30 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 9 do SWZ.
Podobne przetargi
- ZP/CZD/070/26 Dostawa implantów do stabilizacji kręgosłupa u dzieci - 3 pakiety
- „Dostawa implantów jąder na potrzeby Oddziału Urologicznego COZL.” (znak postępowania: COZL/DZP/AS/3412/TP-64/26)
- Dostawa implantów.
- Sukcesywne dostawy klatek szyjnych
- Dostawa sprzętu specjalistycznego dla potrzeb Bloków Operacyjnych Neurochirurgii, Ortopedii oraz Chirurgii Urazowej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im.J.Strusia w Poznaniu
- Dostawa klatek międzytrzonowych typu ACIF, PLIF i TLIF oraz stymulatorów rdzeniowych dla SPZZOZ w Gryficach
- Sukcesywna dostawa implantów chirurgicznych.
- ZP/TP/2026/21-neurochirurgia
- Sukcesywne dostawy klatek szyjnych
- Dostawa protez żelowych do operacji kręgosłupa dla SPZZOZ w Gryficach
- „Dostawa substytutu naskórka dla SPZZOZ w Gryficach”
- IMPLANTY NEUROCHIRURGICZNE
- DOSTARCZANIE IMPLANTÓW POWIEKOWYCH
- ZP/TP/2026/21-neurochirurgia
- DOSTAWA IMPLANTÓW ORTOPEDYCZNYCH I IMPLANTÓW DO ZABIEGÓW NEUROCHIRURGICZNYCH