Skopiowano do schowka!
- Adres: 83-200 Starogard Gdański, ul. Tadeusza Kościuszki 17
- Województwo: pomorskie
- Telefon: 587673500
- Data zamieszczenia: 2023-05-25
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: POWIAT STAROGARDZKI
- Adres: 83-200 Starogard Gdański, ul. Tadeusza Kościuszki 17
- Adres email: organizacyjny@powiatstarogard.pl
- Strona internetowa: bip.powiatstarogard.pl
- Telefon: 587673500
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 30213000-5
- Nazwa zamówienia: „DOSTAWA I MONTAŻ WYPOSAŻENIA PLACÓWKI OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZEJ W OWIDZU”
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Owidzu, ul. Mostowa, 83-200 Starogard Gdański.2. Dostarczenie wyposażenia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego odbędzie się odpowiednim środkiem transportu, na koszt i ryzyko Wykonawcy. 3. Wykonawca odpowiedzialny jest za prawidłowe przygotowanie wyposażenia do eksploatacji, uruchomienia, a także do przeprowadzenia szkolenia personelu.4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.5. Wykonawca udzieli co najmniej 24 miesięcznej gwarancji.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. nie podlegają wykluczeniu z postępowania w okolicznościach określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2023r.,poz. 129 ze zm.), spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez Zamawiającego dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej.2. Wykonawca spełni warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej, jeśli wykaże: wykonanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie: minimum 2 kompleksowych dostaw wyposażenia meblowo-bytowo-socjalnego o wartości dostaw nie mniejszej niż 150 000,00 brutto (sto pięćdziesiąt tysięcy zł brutto) każda.W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagany warunek musi być spełniony przez jednego z Wykonawców. Nie jest dopuszczalne sumowanie przez Wykonawcę, w celu osiągnięcia wymaganego poziomu doświadczenia, świadczeń w zakresie opisanym powyżej różnych podmiotów.
Podobne przetargi
- Dostawa komputerów stacjonarnych, komputerów przenośnych, monitorów i oprogramowania biurowego dla Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego – 5 zadań
- Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim w ramach projektu „Rozwój Kształcenia Zawodowego w ZST w Janowie Lubelskim – II edycja”
- Dostawa sprzętu komputerowego dla Starostwa Powiatowego w Biłgoraju
- Dostawa komputerów wraz z oprogramowaniem oraz urządzeń wielofunkcyjnych dla Urzędu Miasta Leszna
- Jednorazowa sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego (pakiety 1, 2, 4) oraz czytników e-dowodów (pakiet 3)
- Doposażenie warsztatów szkolnych kształcenia zawodowego w ramach projektu: Rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów oraz kadry pedagogicznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Niepołomicach
- Zakup sprzętu komputerowego
- Dostawa sprzętu komputerowego w zakresie realizacji projektu: „Cyfrowa Gmina Lędziny – Urząd w zasięgu ręki” w ramach: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (EFRR)
- Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych na potrzeby pracowni zawodowych Technik hotelarstwa oraz Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji projektu pn.: „Hotelowy zawrót głowy”
- Dostawa 15 komputerów stacjonarnych z oprogramowaniem systemowym i biurowym
- „Zakup komputerów na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej”
- Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem
- Dostawa laptopów, stacji roboczych, zestawów komputerowych, serwerów plików / NAS, dysków twardych.
- Zakup i dostawa komputerów AIO wraz z oprogramowaniem w ramach projektu pn.: „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego – etap II”.
- Zakup komputerów specjalnego przeznaczenia wraz z systemem operacyjnym oraz gwarancją producenta.