„Dostawa gazów medycznych wraz z transportem, najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 43-300 Bielsko-Biała, Wyzwolenia 18
  • Województwo: śląskie
  • Data zamieszczenia: 2026-01-21
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 24111500-0
  • Nazwa zamówienia: „Dostawa gazów medycznych wraz z transportem, najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.”
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest ciekły tlen medyczny (produkt leczniczy), najem zbiornika (z instalacją, konserwacją, serwisem oraz z montażem i demontażem zbiornika), transport ciekłego tlenu medycznego, tlen medyczny sprężony w butlach wraz z najmem butli i transportem, podtlenek azotu (produkt leczniczy w butlach) wraz z najmem butli i transportem, dwutlenek węgla medyczny do laparoskopii w butlach wraz z najmem butli i transportem – dotyczy lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego 21 oraz E. Plater 17Przedmiotem zamówienia jest dostawa: ciekły tlen medyczny (produkt leczniczy), najem zbiornika (z instalacją, konserwacją, serwisem oraz z montażem i demontażem zbiornika), transport ciekłego tlenu medycznego, tlen medyczny sprężony w butlach wraz z najmem butli i transportem, podtlenek azotu (produkt leczniczy w butlach) wraz z najmem butli i transportem, dwutlenek węgla medyczny do laparoskopii w butlach wraz z najmem butli i transportem – dotyczy lokalizacji przy ul. Wyzwolenia 18Przedmiotem zamówienia jest dostawa - mieszanina gazu tlenu i podtlenku azotu (50% O2 i 50% N2O) służącego do łagodzenia bólu porodowego wraz z najmem butli i transportem – dotyczy lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego 21;

Podobne przetargi