Skopiowano do schowka!
- Adres: 20-150 Lublin, ul. Bursaki 17
- Województwo: lubelskie
- Telefon: 81 532 83 52
- Data zamieszczenia: 2026-07-01
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I URZĄDZANIA TERENÓW ROLNYCH W LUBLINIE
- Adres: 20-150 Lublin, ul. Bursaki 17
- Adres email: sekretariat@wbglubelskie.pl
- Strona internetowa: https://wbglubelskie.pl/
- Telefon: 81 532 83 52
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 34711200-6
- Nazwa zamówienia: Dostawa dwóch różnych zestawów BSP. 1 Zestaw - bezzałogowy statek powietrzny z LiDAR i oprogramowaniem. 2 Zestaw - bezzałogowy statek powietrzny z kamerą termowizyjną.
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch różnych zestawów BSP. 1 Zestaw - bezzałogowy statek powietrzny z LiDAR i oprogramowaniem. 2 Zestaw - bezzałogowy statek powietrzny z kamerą termowizyjną.:Zestaw 11) Dron DJI Matrice 400 lub równoważny. 2) Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 Enterprise Enhanced lub równoważna.3) Szelki do DJI RC Plus 2 lub równoważne.4) Śmigła DJI Matrice 400 2510F lub równoważne.5) Wibroizolator gimbala DJI Matrice 400 lub równoważny.6) Walizka transportowa do DJI Matrice 400 lub równoważna.7) Osłona kalibracyjna do systemu LiDAR. 8) Przedni uchwyt na śmigła. 9) Tylny uchwyt na śmigła.10) Kabel do transmisji danych USB-C do USB-C. 11) Akumulator do aparatury startującej WB37 - 2 szt.12) Akumulator do BSP – 3 szt. 13) Gumowa zaślepka portu E-Port V2 2 szt.14) Gumowe zaślepki (2×2) 4 szt.15) Zestaw śrub i narzędzi.16) Narzędzia do czyszczenia.17) Skaner LiDAR DJI Zenmuse L3 lub równoważny.18) Dodatkowe karty pamięci 4 szt.19) Oprogramowanie producenta.20) Obsługa wdrożeniowa przeprowadzona w terminie uzgodnionym z Zamawiającym.Zestaw 21) Dron DJI Matrice 4T z modułem RTK lub równoważny.2) Akumulator do BSP – 3 szt.3) Akumulator do aparatury startującej WB37 - 2 szt.4) Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 lub równoważna.5) Hub do ładowania.6) Ładowarka USB-C.7) Kabel zasilający.8) Śmigła.9) Gumowa osłona gimbala.10) Walizka transportowa11) Pasek na ramię do walizki12) Oprogramowanie producenta13) Obsługa wdrożeniowa przeprowadzona w terminie uzgodnionym z ZamawiającymPrzedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz musi zostać przekazany Zamawiającemu w opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem w czasie transportu. Zamawiający wymaga aby poszczególne BSP wchodzące w skład jednego zestawu były tej samej marki, co w pozostałych zestawach.Okres gwarancji: min. 24 miesiące urządzenia, akumulatory min. 12 miesięcy.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie przepisów art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514),2) spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy PZP:a) posiadania zdolności do występowania w obrocie gospodarczymZamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.b) posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.d) zdolności technicznej lub zawodowej.Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
Podobne przetargi
- Dostawa bezzałogowych statków powietrznych na potrzeby KPP w Złotoryi i CBŚP Zarząd we Wrocławiu
- 4WOG.1200.2712.42.2026 Dostawa wyposażenia oraz technicznych środków materiałowych do produkcji dronów z podziałem na 6 części
- SZP/243-207/2026 Dostawa bezzałogowego statku powietrznego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”, realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
- Dostawa bezzałogowych statków powietrznych z akcesoriami dla KWP w Lublinie
- Dostawa technicznych środków materiałowych i materiałów eksploatacyjnych do produkcji dronów oraz technicznych środków materiałowych do produkcji bezzałogowych statków powietrznych
- Dostawa urządzeń i oprogramowania na potrzeby dydaktyczne ZSCKR im. Krzysztofa Kluka w Rudce w zakresie rolnictwa 4.0
- Dostawa drona na potrzeby branżowego centrum umiejętności w Miechowie
- Dostawa drona na potrzeby branżowego centrum umiejętności w Miechowie
- Zakup i dostawa fabrycznie nowego, mobilnego systemu do monitoringu jakości powietrza i analizy termicznej obiektów wraz z wyposażeniem
- Zakup i dostawa bezzałogowego statku powietrznego dla Policji garnizonu śląskiego w ramach projektu pt. „Network for Financial Crime against Eu Enforcement”
- Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
- Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie
- Dostawa drona na potrzeby branżowego centrum umiejętności w Miechowie
- DOSTAWA BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCH ORAZ ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE SZKOLENIA ZAKOŃCZONEGO EGZAMINEM W RAMACH PROJEKTU "ALERT AND READY! ..."
- Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym