Skopiowano do schowka!
- Adres: 85-102 Bydgoszcz, Jezuicka 1
- Województwo: kujawsko-pomorskie
- Data zamieszczenia: 2026-07-10
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
- Adres: 85-102 Bydgoszcz, Jezuicka 1
- Adres email: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45000000-7
- Nazwa zamówienia: Docieplenie ściany i izolacja fundamentów budynku mieszkalnego przy ul. Rycerskiej 5 w Bydgoszczy
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych (zwanych dalej Robotami) obejmujących docieplenie fragmentu ściany (odsłoniętego po rozbiórce budynku oficyny przy ul. Rycerskiej 7) oraz izolacja fundamentów budynku mieszkalnego położonego przy ul. Rycerskiej 5 w Bydgoszczy zarządzanego przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy. Zakres prac obejmuje roboty budowlane w branży ogólnobudowlanej zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną.
Podobne przetargi
- Konserwatorski remont ścian i posadzek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie - ETAP II
- „Rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Gminie Wysokie”
- Modernizacja toalet na poziomie piwnic w budynku A Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
- Remont pokrycia dachu budynku dydaktycznego oraz sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Prusinowicach
- Remont pomieszczeń w budynkach Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.
- Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 491 obręb geodezyjny Młodzieszyn, gmina Młodzieszyn
- Budowa placu zabaw dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych przy budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie
- IRL.271.1.5.2026
- Budowa hali magazynowej obrony cywilnej w Iwoniczu.
- Przebudowa i adaptacja budynku zabytkowego pałacu barokowego w Twardogórze na Centrum Kultury i Sztuki – Etap II
- Roboty budowlane polegające na zszyciu i naprawie ścian budynku oficyny budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Mickiewicza 10 w Brzezinach
- Rozbudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bargłówce
- Modernizacja dachu budynku głównego Szpitala Chorób Płuc w Siewierzu Sp. z o.o.
- Remont wejścia do budynku internatu wraz z holem głównym i korytarzem przy ZSCKR w Różańcu
- Przebudowa budynku na m. komunalne i zagospodarowanie terenu w ramach zad. Załęcze Wielkie–lokalna wspólnota mieszkańców aktywnie działająca na rzecz integracji, wsparcia potrzebujących i ochr. śr.