Skopiowano do schowka!
- Adres: 24-140 Nałęczów, ul. M Górskiego 6
- Województwo: lubelskie
- Data zamieszczenia: 2026-03-25
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY W NAŁĘCZOWIE SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
- Adres: 24-140 Nałęczów, ul. M Górskiego 6
- Adres email: postepowania@ksunaleczow.pl
- Strona internetowa: ksunaleczow.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 15300000-1
- Nazwa zamówienia: Cykliczne dostawy warzyw i owoców na potrzeby żywieniowe Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Nałęczowie
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców na potrzeby żywieniowe Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Nałęczowie SP ZOZ 2. Szczegółowy zakres zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 1a do SWZ.3. Podana ilość przedmiotu zamówienia jest wartością szacunkową, w przypadku niezrealizowania ilościowego zakupu przez Zamawiającego w czasie trwania umowy, zakup uważa się za zakończony bez jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych. Minimalna realizacja ilościowa to 80 % przedmiotu zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia będzie spełniał wymagania ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. 2023, poz. 1448). 5. Przedmiot umowy będzie dostarczany zgodnie z postanowieniami SWZ i spełniał normy sanitarne przewidziane prawem.
Podobne przetargi
- Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby WS SP ZOZ w Nowej Soli
- Dostawy owoców, warzyw i podobnych produktów
- Sukcesywna dostawa warzyw i owoców na potrzeby stołówki w Dobrzeniu Wielkim
- SUKCESYWNY ZAKUP I DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. E. SCZANIECKIEJ W PNIEWACH – 2025 ROK
- Dostawy warzyw, w tym kiszonych i owoców - ZP-10/26
- Cykliczne dostawy świeżych warzyw i owoców do Domu Pomocy Społecznej ,,Leśny”
- Zakup i dostawa świeżych warzyw i owoców oraz kiszonek dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
- Dostawa warzyw i owoców
- DOSTAWA PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W OŁAWIE W 2026 ROKU
- Dostawa owoców i warzyw do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży ul. Niemcewicza 17
- Dostawa owoców i warzyw.
- Dostawy warzyw, owoców, kiszonek do Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie II kwartał 2026 r. nr sprawy: DPSMTK. AG.352.01.2026
- Sukcesywna dostawa świeżych warzyw, owoców i podobnych produktów do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi, 72-320 Trzebiatów, ul. Waryńskiego 7, okresie: 01.04.2026r. - 30.06.2026r.
- Dostawa owoców, warzyw, grzybów mrożonych, ryb i owoców morza
- Sukcesywne dostawy owoców i warzyw