Skopiowano do schowka!
- Adres: 36-001 Trzebownisko, Trzebownisko 976
- Województwo: podkarpackie
- Telefon: +48 17 77 13 700
- Fax: +48 17 77 13 719
- Data zamieszczenia: 2026-05-15
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko
- Adres: 36-001 Trzebownisko, Trzebownisko 976
- Adres email: poczta@trzebownisko.pl
- Strona internetowa: https://trzebownisko.pl/
- Telefon: +48 17 77 13 700
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45231300-8
- Nazwa zamówienia: „Budowa trzech odcinków sieci wodociągowej i odcinka kanalizacji w miejscowościach Stobierna, Pogwizdów i Tajęcina”.
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa trzech odcinków sieci wodociągowej i odcinka kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 958 m, a w szczególności:- odcinek wodociągu Stobierna-Pogwizdów z rur PE Ø110 o długości 278,5 m i PE Ø90 o długości 13 m.- odcinek wodociągu Stobierna z rur PE Ø110 o długości 153,5 m .- odcinek wodociągu Tajęcina z rur PE Ø90 o długości 399 m,- odcinek kanalizacji Tajęcina z rur PVC Ø200 o długości 114 m w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa istniejących wodociągów w Stobiernej, Tajęcinie.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa trzech odcinków sieci wodociągowej i odcinka kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 958 m, a w szczególności:- odcinek wodociągu Stobierna-Pogwizdów z rur PE Ø110 o długości 278,5 m i PE Ø90o długości 13 m.- odcinek wodociągu Stobierna z rur PE Ø110 o długości 153,5 m .- odcinek wodociągu Tajęcina z rur PE Ø90 o długości 399 m,- odcinek kanalizacji Tajęcina z rur PVC Ø200 o długości 114 mw ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa istniejących wodociągów w Stobiernej, Tajęcinie.
Podobne przetargi
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Karmelowej w Ładach
- „Poprawa efektywności gospodarki wodno - ściekowej na potrzeby Parku Narodowego "Ujście Warty" poprzez budowę przyłącza sieci wodociągowej oraz przyłącza sieci kanalizacji ciśnieniowej
- „Modernizacja infrastruktury wodociągowej w gminie Annopol” – II powt.
- Modernizacja systemu funkcjonowania sieci wodociągowej na terenie Gminy Krzywda
- „Sieć kanalizacji sanitarnej w Mąchocicach Kapitulnych – Ameliówka - parking”
- „Sieć kanalizacji sanitarnej w Mąchocicach Kapitulnych – Ameliówka - parking”
- "Wykonanie kanalizacji deszczowej na Osiedlu Romskim w Maszkowicach"
- Budowa kanalizacji deszczowej na terenie osiedla Głogi w Nieporęcie
- Modernizacja instalacji hydrantowej w budynku przy ul. Wiejskiej 11 w Grzawie
- Przebudowa odcinka ul. Uczniowskiej w Orzeszu-Gardawicach oraz odcinka ul. Łącznej w Orzeszu-Zawiści wraz z przebudową kolidującej sieci wodociągowej
- Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami na terenie gminy Nowe Miasto nad Pilicą (w msc. Waliska)
- Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej w miejscowości Maszna i Paprotnia
- Budowa sieci wod-kan na dz, nr 75/1, 75/6 i 216/2 (ul. Graniczna) obręb Dobra (partycypacja)
- Modernizacja sieci kanalizacji deszczowej w m. Wyszogród – II etap
- „Wykonanie odcinka sieci kanalizacyjnej łączącego miejscowości Grążowice i Gawrony”