BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ ORAZ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW WRAZ Z DOZIEMNĄ INSTALACJĄ ELEKTROENERGETYCZNĄ W PUTKOWICACH NADOLNYCH

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 17-312 Drohiczyn, J.I.Kraszewskiego 5
  • Województwo: podlaskie
  • Data zamieszczenia: 2024-11-18
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 45000000-7
  • Nazwa zamówienia: BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ ORAZ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW WRAZ Z DOZIEMNĄ INSTALACJĄ ELEKTROENERGETYCZNĄ W PUTKOWICACH NADOLNYCH
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu prac budowlanych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami oraz oczyszczalni ścieków na działkach nr ew.: 687, 849, obręb Putkowice Nadolne gmina Drohiczyn. Projektowana sieć kanalizacji sanitarnej z rur PVC Ø200 mm wraz z przyłączami kanalizacji sanitarnej PVC Ø200 wraz z oczyszczalnią ścieków służyć będzie uporządkowaniu gospodarki ściekowej w miejscowości Putkowice Nadolne. Wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej oraz przyłączy projektuje się z rur PVC SN 8, oraz rur ciśnieniowych PE 75x4,5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona dokumentacja techniczna (Załącznik nr 6 do SWZ).

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.4) zdolności technicznej lub zawodowej:1. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej:a) 1 świadczenie polegające na budowie, przebudowie bądź remoncie oczyszczalni ścieków,b) wartość zadań nie może być łącznie mniejsza niż 550 000 zł brutto.3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.4. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

Podobne przetargi