Skopiowano do schowka!
- Adres: 18-204 Kobylin-Borzymy, Kurowo
- Województwo: podlaskie
- Telefon: 663103109
- Data zamieszczenia: 2025-04-25
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Narwiański Park Narodowy
- Adres: 18-204 Kobylin-Borzymy, Kurowo
- Adres email: npn@npn.pl
- Telefon: 663103109
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 90712400-5
- Nazwa zamówienia: „Badanie kondycji i składu jakościowego i ilościowego ichtiofauny w wybranych rejonach Narwiańskiego Parku Narodowego”
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na badaniu kondycji i składu jakościowego i ilościowego ichtiofauny w wybranych rejonach Narwiańskiego Parku Narodowego.Badanie kondycji i struktury jakościowej i ilościowej ichtiofauny obejmować będzie inwentaryzację ichtiologiczną na dwóch obszarach projektu (zgodnie z załączonymi mapami do OPZ będącego zał. nr 1 do SWZ) w dwóch okresach: wiosna-lato (maj-czerwiec) i jesień (wrzesień - październik) 2025 r.Z każdego okresu badań należy sporządzić raporty w formie papierowej oraz elektronicznej: a) częściowy (za badania w okresie maj-czerwiec) - w terminie do 15 lipca 2025 roku,b) końcowy - (za badania w okresie wrzesień-październik) w terminie do 20 października 2025 roku.
Podobne przetargi
- Inwentaryzacja włochatki na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w latach 2026-2027 w ramach projektu „Nocne Życie Lasu”.
- Inwentaryzacja włochatki na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego w latach 2026–2027.
- Inwentaryzacja włochatki na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w latach 2026-2027 w ramach projektu „Nocne Życie Lasu”.
- Aktualizacja mapy roślinności rzeczywistej Miasta Krakowa z wyznaczeniem obszarów przyrodniczo najcenniejszych
- „Rozszerzona ekspertyza dot. wód administrowanych przez RZGW Gliwice (katalog dobrych praktyk)”
- Opracowanie planu zarządzania błękitno-zieloną infrastrukturą (BZI) w gminie Konstancin--Jeziorna
- Opracowanie cyfrowego bilansu wodno-gospodarczego zlewni Pilicy
- Opracowanie cyfrowego bilansu wodno-gospodarczego zlewni Pilicy
- „Usuwanie i monitoring przyrodniczy kolczurki klapowanej w Narwiańskim Parku Narodowym”
- „Badanie kondycji i składu jakościowego i ilościowego ichtiofauny w wybranych rejonach Narwiańskiego Parku Narodowego”.
- Wykonanie koszenia w rezerwatach przyrody oraz koszenia wraz z usunięciem odrostów w obszarach Natura 2000 w województwie wielkopolskim w układzie zadaniowym, w częściach od I do IV.
- Aktualizacja bazy danych przestrzennych o korytarzach ekologicznych w Małopolsce.
- Aktualizacja bazy danych przestrzennych o korytarzach ekologicznych w Małopolsce- postępowanie II .
- Aktualizacja bazy danych przestrzennych o korytarzach ekologicznych w Małopolsce.
- ŚWIADCZENIE USŁUGI W ZAKRESIE OPRACOWANIA PROJEKTU PLANU OCHRONY DLA PARKU KRAJOBRAZOWEGO WYSOCZYZNY ELBLĄSKIEJ