Witam. Wezwalam wykonawce do wyjasnienia tresci oferty z art 87 ust 1 a dokladnie zalacznika asortymentowo cenowego. W tym zalaczniku na 16 poz w 13 bylo zle wyliczona wartosc brutto a ponadto w poz. 11 cena jednostkowa brutto i tym samym wartosc netto i wartosc brutto byla zle wyliczona. Wykonawca przyslal wyjasnienia i zalacznik w ktorym poprawil poz. 11 lecz pomylil sie w poz. 14 w ten sposob ze zamiast sztukw rubryce zamienil na opakowanie i cena jednostkowa brutto, wartosc netto i brutto nie zgadza sie (wczesniej w ofercie bylo ta poz. 14 ok tzn. policzyl wedlug sztuki). Co mam teraz zrobić? Wezwac ponownie do wyjasnien tyle ze poz. 14 na podstawie art 87 ust 1 czy odrzucic oferte na podstawie art. 89 ust 1 pkt 2 czy na podstawie art 89 ust 1 pkt 6 albo na raz tych dwoch?
Nie rozumiem waszego podejścia, dlaczego wzywacie do wyjaśnień skoro są błędy nadające się do poprawienia przez samego zamawiającego, co wam dały te wyjaśnienia?
Nic nie dały tylko spowodowały jeszcze większe zamieszanie Wykonawca owszem przesłał nowy załącznik i poprawił wartości brutto i poz. 11 ale przy okazji poz. 14 źle wypełnił i co teraz? Jeszcze raz wyjasniac dlaczego poz. 14 jest wadliwa?